На Тернопільщині у Збаразькому районі працівники СБУ, поліції та держекоінспекції викрили незаконний видобуток корисних копалин. Як виявилось, службові особи одного із місцевих підприємств, котре виготовляє будматеріали, без дозволу видобували суглинок для виробництва цегли.
Незаконні гірничі роботи проводили з допомогою важкої техніки. За попередньою оцінкою експертів обсяги завданих збитків можуть перевищувати 600 тисяч гривень. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 240 (порушення правил охорони надр) Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ