На Тернопільщині цьогоріч не очікують росту цін на цукор, адже цим продуктом область буде забезпечена вдосталь. На цукрових заводах краю планують виробити приблизно 200 тисяч тонн солодкого продукту, а область потребує лише 40 тисяч тонн.
Загалом у 2017-му на Тернопіллі цукор виготовляють чотири цукрових заводи – Хоростківський, Козівський, Збаразький та Чортківський. Там перероблятимуть буряки ще до грудня, адже не всі сільськогосподарські підприємства встигають зібрати урожай. Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ