Тернополянка Оксана Ямборко у соцмережі Facebook скаржиться на те, що в кафе однієї із лікарень, що у Тернополі, їй продали булку, всередині якої мула мертва муха. Обурена неприємністю жінка поділилася світлинами:
«Доброго дня Тернополе! Хочу з вами поділитися не приємними фото, але ці булочки вчора в 17год куплені в обласній лікарні, в кафе біля аптеки-навпроти роздівалки. Це просто ШОК, в мене слів немає, як так можна халатно відноситися до своєї роботи, ви ж ХЛІБ ПЕЧЕТЕ..це вже не перший випадок що тернополяни в хлібові щось знаходять… Добре що ту булку їла я а не дитина», – пише Оксана Ямборко.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/04/0edae8969d79a09b1fdfc8ff90513b05.png)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/03/eaa74145ecf06370c71b6b925e02af56.jpg)