Неподалік Великих Бірок Тернопільського району піротехніки знайшли 2 фугасних авіаційних бомби ФАБ-100 часів Другої світової війни. Боєприпаси вилучили та відвезли у безпечне місце, що там їх знешкодити. Наразі фахівці продовжують пошукові роботи поблизу населеного пункту, шукають чи є інші вибухонебезпечні предмети.
До слова, з початку року у Великих Бірках піротехніки вилучили 263 вибухівки часів минулих воїн.
Перегляньте також:
- У Тернополі встановлять меморіальну таблицю легендарному командиру Сергію Королю
- Кременеччина плаче: на війні загинув 36-річний солдат Юрій Бончучний