Тернополяни скаржаться на чергового “героя паркування”. Водія-порушника помітили на вулиці Котляревського неподалік суду. Про це повідомив користувач Ruslan Hural в спільноті Stupid parking Ternopil, яка створена для фіксації порушень правил паркування в Тернополі, – пише Тернополяни.
– Перегородив прохід пішоходів. А парковка є – за кутом, – коментує автор фотографії.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Тернополяни кажуть, що біля суду насправді є велика проблема з парковкою.
Нагадаємо, що у “Фейсбуці” тернополяни створили спільноту Stupid parking Ternopil. Започаткована вона наприкінці вересня 2013 року. Зараз спільнота налічує понад дві тисячі учасників. Тут публікують фотографії та фотодокази порушень водіями правил паркування.