2 листопада Леся Орляк презентує тернополянам книгу про сина Олександра, який загинув на Донбасі. Видання під назвою «Ти зробив усе, що зміг» представлять у Тернопільській обласній філармонії. Розпочнеться захід о 17.30. Усіх небайдужих запрошують на зустріч.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/01/4d8b93c6f261a4595df4f1c9265ed41d.jpg)
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ