2 листопада книгу про Олександра Орляка, який загинув на Донбасі – презентує його мати
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 1 Листопада, 2017 о 19:43
23.06.2026
13:49:38
2 листопада Леся Орляк презентує тернополянам книгу про сина Олександра, який загинув на Донбасі. Видання під назвою «Ти зробив усе, що зміг» представлять у Тернопільській обласній філармонії. Розпочнеться захід о 17.30. Усіх небайдужих запрошують на зустріч.

17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026