Семирічна Діана Скорохід, учениця другого класу Борщівської гімназії імені Р.Андріяшика, вперше взяла участь в сеансі одночасної шахової гри для дітей. Суперників було одинадцять. Аби зіграти одночасно партії з усіма суперниками, шахістка обдумала власну стратегію проти кожного з них. Дівчинка перемогла: з 11-ти партій – 11-ть перемог, пише Медіатор.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, у Борщові юні шахісти грають в шахи щонеділі, вдосконалюючи майстерність, вміння та навички. Тренувальні турніри відбуваються в приміщенні читального залу районної бібліотеки.
Цього разу змагання були дещо незвичними, адже для молодших учасників провели сеанс одночасної гри в шахи. А такий вид гри проводять, зазвичай, титуловані професіонали шахової справи.