Від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі загрожує жителю села Смиківці Тернопільського району. Чоловікові інкримінують статтю 115 частина 1 ККУ – умисне вбивство. Наразі кримінальне провадження по даному факту передали на розгляд суду.
Нагадаємо, що трагедія трапилася у 6 серпня Чоловік розлучившись з дружиною, продовжував щодня навідуватись до її домівки, навіть коли вона вдруге вийшла заміж.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Читайте також
Того вечора подружжя перебувало на відпочинку, а першим додому повернувся теперішній чоловік. В хаті вкотре застав колишнього. Той вже був напідпитку. Слово за словом і зав’язалася шарпанина. Розлючений господар схопив ножа та став наносити удари опоненту. Спинився лише коли той впав на підлогу. Саме тоді додому повернулася дружина. Жінка кинулася викликати швидку. Однак медикам залишилося лише констатували смерть – важко поранений чоловік помер ще до приїзду швидкої.