enerhetyk-ua Вуличне радіо

З вікна на другому поверсі тернопільського санаторію випала пенсіонерка

Опубліковано:
15 Вересня, 2017 о 20:43

Трагедія сталася вчора, 14 вересня, у селі Язлівець Бучацького району, повідомляє PRESS-ЦЕНТР з посиланням на topnews.in.ua.

О шостій годині ранку із вікна другого поверху протитуберкульозного санаторію випала мешканка села Трибухівці. Жінці орієнтовно 73 роки. Від отриманих травм вона померла на місці.



Правоохоронці з’ясовують усі обставини інциденту.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вікно, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #пенсіонерка, #тернопіль, #тернопільські новини, #трагедія
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: