У Тернопільській дитячій поліклініці величезні черги. Люди очікують на проходження комісії ЛКК, щоб потім отримати довідки, які потрібні дітям здати у школі. У першій дитячій поліклініці на вул. Гоголя на другому поверсі – не пройти, люди не задоволені цим і діляться в соцмережах відео черг у медзакладі.
«Я мати школяра, маємо отримати довідку і стоїмо уже другу годину. Вважаю, що цей процес у поліклініці з комісією ЛКК треба якось пришвидшити, можливо варто збільшити кількість медиків, які нас обслуговують, чи щось інше, бо наразі, щоб отримати довідку – менті треба було відпускатися з роботи і витратити чимало часу», каже тернополянка Олена.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ