Планшети з комп’ютерами, а також телевізор для них – великий гріх. Вони не зустрічають Новий рік і не святкують власний день народження. Живуть навіть без світла. Це про українців, що мешкають на Тернопільщині. Чому обрали собі таке життя і хто вони?
Їх кличуть “українськими амішами” – на зразок американської релігійної громади, представники якої не користуються перевагами цивілізації: газом, електрикою, автомобілями. Вони не ходять на вибори та не прагнуть служити в армії. Не влаштовують свят та не укладають шлюбів з іновірцями. Проте між собою створюють по-справжньому багатодітні родини.
Перегляньте також:
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в московського патріархату, консервують ікони
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України