За прогнозами синоптиків, перші дні осені на Тернопільщині будуть теплими та сонячними. 1 та 2 вересня в області очікують до 29 градусів тепла, опадів не передбачається. А уже у неділю синоптики радять жителям краю носити з собою парасольки, тому що, у цей день ймовірні дощі та грози. Триватимуть опади аж до вівторка.
Про це повідомляє Тернопільський обласний Гідрометеоцентр.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ