Тернопільські велосипедистки перемогли у чемпіонаті України з маунтенбайку. Проходили змагання у Чернівцях.
У багатоденній гонці та гонці в гору серед усіх вікових груп збірна команда тернопільських велосипедисток здобула перемогу. Нашу область представляли: Ірина Слободян, Наталія Кромпець, Ілона Мацієвська, Мар’яна Сеньк та Христина Фірман з обласної ДЮСШ з літніх видів спорту та СК ІСД, ШВСМ. Спортсменок готували до чемпіонату тренери-викладачі Богдан Сніжк та Зіновій Середа.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ