Стан фінансування охорони здоров’я з обласного бюджету (Інфоргафіка)

Опубліковано:
23 Серпня, 2017

Незважаючи на збільшення ресурсної бази, яка виділялася з обласного бюджету Тернопільської обл. за 6 міс. 2015-2017 рр. на 137,7 млн. грн., або 58,7%, галузь охорони здоров’я й досі перебуває в незадовільному стані. А причини цього банальні – нераціональне і неефективне використання коштів, орієнтоване на утримання закладів, а не на задоволення потреб у наданні медичної допомоги. До того ж необхідно віднести жорстке регламентування видатків бюджетним законодавством.

null

 

null

Можливо, медична реформа і супутні їй процеси створення медичних округів дадуть змогу забезпечити доступність та якість медичних послуг, здійснити перехід від бюджетного утримання медичних закладів до державних закупівель медичних послуг.

На ці та інші питання фінансування галузі охорони здоров’я можна буде отримати відповіді на засіданні постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства, яка відбудеться 23 серпня 2017 р. об 9.30 год. в Тернопільській облдержадміністрації 531 каб. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #бюджет, #комісія, #лікарня, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: