26-ту річницю Незалежності України на Тернопільщині відзначатимуть у Збаражі. Там пройде свято замку.
Розпочнеться святкування на площі перед пам’ятним знаком жертвам політичних репресій об 11.30 молитвою за Україну. О 14.00 год. в органному залі Збаразького замку письменник Василь Шкляр представить свій новий історичний роман «Троща». Уже о 16-ій год. на місцевому стадіоні відбудеться фінальний матч чемпіонату області з футболу між командами «ДСО – Поділля» (Тернопільський район) та «Збруч» (Зборів). А о 19.00 – стартує концертна програма «Україна є, Україна буде», пройде творчий звіт аматорських художніх колективів Збаразького району. О 21.00 год. на території спортивного комплексу проведуть мистецьку розважальну програму.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, минулого року День Незалежності України відзначали у Кременці.