На Тернопільщині священик влаштував для парафіян кінотеатр просто неба. У Шушківцях місцевий священик придбав для своїх парафіян-пенсіонерів проектор і крутить фільми. Бабусі в захваті, молодь приходить на кіно із сусідніх сіл, глядачі сидять на прадідівських ряднах, лузають соняшник замість попкорну та ганяють комарів. Такі покази на галявині триватимуть щовихідних аж до пізньої осені.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ