Міжквартальний проїзд з бульвару Данила Галицького до вулиці Протасевича,6 капітально відремонтували у Тернополі.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До цього заїзд був у жахливому стані і на це неодноразово нарікали місцеві мешканці. Капітальний ремонт даної ділянки обійшовся місту у майже мільйон гривень.
Продовження заїзду ремонтуватимуть наступного року.
– Дуже багато було нарікань від мешканців сусідніх будинків та від батьків, які водять дітей в школу та садочок, що розташовані неподалік. Тому в цьому році було повністю відремонтовано даний проїзд. Облаштована, як проїжджа частина, так і тротуар, – розповів очільник міста.