Ще одна трагедія на воді. В селі Касперівці Заліщицького району під час катання на катамарані зник трирічний хлопчик. Дорослі були поруч, та недогледіли. Тіло дитинки досі шукають.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Вода і смерть стали словами -синонімами. І сумне підтвердження цьому – кількість загиблих в річках, ставках Тернопільської області. З початку року водна стихія забрала 41 життя,7 з них були діти.
Хочу вкотре звернутися до людей: пам’ятайте про смертельну небезпеку під час купання. Алкоголь, пірнання у холодну течію,коли на вулиці спекотно, купання у непристосованих для цього місцях, недогляд за дітьми – ці та подібні причини з’ясовуються, коли в поліцейських зведеннях з’являються нові повідомлення про смерть у воді.