У Тернополі практично завершені роботи по капітальному ремонту двору на вулиціВолодимира Великого, 10. Якість виконаних робіт перевірив міський голова Сергій Надал.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За його словами, у дворі повністю оновлено водовідведення, нова відмостка будинку, проїжджа частина та нова пішохідна ділянка.
– Роботи завершені на межі двору. Наступним етапом робіт повинен бути ремонт міжквартального проїзду, який з’єднує цілий ряд будинків і крім того, на прохання мешканців, буде облаштована пішохідна доріжка, яка з’єднує будинок із зупинкою громадського транспорту, – розповів Сергій Надал.