Людей підтримав і народний депутат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Михайло Головко, який під час акції протесту ініціював збір підписів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Збараж потерпає від нестерпного смороду від свиноферми, яка здійснює діяльність без наявних дозволів, – заявив Михайло Головко. – Неодноразові звернення та дзвінки збаражчан зі скаргами на свиноферму ТОВ «Поділля», через яку потерпає не одна вулиця від нестерпного смороду не знаходять свого вирішення у правовий спосіб. ТОВ «Поділля» без наявних дозволів здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від утримання свиней в свинарнику та бетонованого гноєзбірника. Державна екологічна інспекція у Тернопільській області підтверджує, що зазначені дії здійснюються ТОВ «Поділля» без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та систематично ігноруються приписи екологічної інспекції. Лише за 2017 рік ТОВ «Поділля» тричі проігнорували виконання приписів Державної екологічної інспекції у Тернопільській області. В той же час мешканці Збаража скаржаться на нестерпний сморід, що йде від свинарника й не дає мешканцям міста спокійно жити, постійну на головну біль, нервові зриви. Заявники занепокоєні, що відходи життєдіяльності свиней можуть проникнути в ґрунтові води, що може призвести до спалаху інфекційних захворювань. Направив депутатське звернення до поліції з вимогою внести відомості до ЄРДР про кримінальні правопорушення згідно статті 241 «Забруднення атмосферного повітря» ККУ та статті 236 «Порушення правил екологічної безпеки» ККУ.»
Учора збаражчани разом з депутатами різних рівнів зорганізували зустріч біля свиноферми, щоб поспілкуватися з громадою міста та керівництвом ТОВ «Поділля». На жаль, жоден представник власників свинокомплексу е вийшов до людей. У свою чергу, поліцейські заявили, що вже розпочали чергову перевірку діяльності підприємства.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/08/16/6f5ba841f007e623e17b99d7c530388a.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/08/16/634eff6f39420e68079b594a0ee21b20.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/08/16/60e35a1c65af613d0e96f89b9f11c41d.jpg)