Дальній пляж – єдине паспортизоване місце для відпочинку на воді у Тернополі. Тут є усі санітарні умови для безпечного купання: завезений пісок, постійно проводяться моніторинг якості води, працює рятувально-водолазна служба – повідомляє Тернопільська міська рада.
Читайте також
Перегляньте також:
- Діти військових з Чортківської громади повернулися з відпочинку у Франції
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
«На «Дальньому пляжі» перед купальним сезоном водолазами проводиться замір глибин і робиться так званий паспорт дна ставу. І саме там – безпечно відпочивати на воді. Звичайно, що після пляжу потрібно приймати душ та дотримуватися інших гігієнічних процедур», – розповідає головний інженер технічного нагляду Ярослав Копча.
Нагадаємо, що у Старому парку облаштовують спортивні та дитячі майданчики.