Щоденно користувачам загрожує безліч небезпечних та шкідливих програм. Вірусні програми на ваш комп’ютер можуть потрапити різними шляхами. Через сумнівні сайти чи рекламні оголошення. Через повідомлення від друзів чи то у соцмережах, чи через емейл. Пробратися у вашу систему «шкідник» може і через завантаження книг та інших файлів з Інтернету.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ