Знаний тернопільський громадський діяч і бізнесмен Тарас Демкура на своїй сторінці у фейсбуці похвалився гостями з далекої Аргентини:
«Під час останнього візиту до Аргентини я запросив Надвичайного та Повноважного Посла України в Аргентині Юрія Дюдіна та його дружину Марину відвідати Файне місто Тернопіль.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Читайте також
Приємно було сьогодні почути гарні відгуки від наших гостей про наше місто та неперевершену атмосферу: ми побували в Кременці на горі Бона,на гастрономічному фестивалі “Короп-фест”,відвідали наш музей ретро-автомобілів “Ретро-кортеж”, просто прогулялися набережною Тернопільского ставу і насолодилися заходом сонця!
Окремо пан Посол попросив сфотографувати його коло пам’ятника Степану Бандері».
Завтра з ранку маємо зустрічі з міським головою Сергієм Надалом та головою Тернопільської ОДА Степаном Барною, а потім виїзджаємо по замках Тернопілля!
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/10/d681cca75ca29c48d47ef102d4079af4.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/10/9279966f2eef94218979ddf71b28fdbf.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/10/08baff635e545e62dd80363ca77fb6ca.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/10/118a3b5bf30c886d1016bd5f5cac06c5.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/10/70b142bd32c603bb64b4c93fdd9b619b.jpg)