Літо – пора подорожей. Аби відпочити і тілом, і душею, не обов’язково їхати за кордон. Багато цікавих місцин є і на Тернопільщині. Та більшість з них – невідомі широкому загалу. Одним із об’єктів, що може бути цікавим для туристів, є Свята гора, що у селі Полупанівка Підволочиського району, кажуть краєзнавці. Тому зараз туристичні центри активно працюють, аби популяризувати цю місцевість, – повідомляє ТВ-4.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера