Проморолик про файне місто знімає знаний в Україні режисер Тарас Химич. Частина зйомок проходила у червні, решту будуть дознімати вже цієї п’ятниці, 7 липня.
Що з того вийшло обіцяють показати містянам вже у серпні.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зйомки ролику проводять в рамках «Тернопіль Fest», що став одним із переможців проекту «Громадський бюджет».
У міській раді кажуть, що у мають декілька варіантів назви, однак остаточно ще не визначились, – повідомляє Терен.
– У ролику місто буде передане через історію почуттів та відносин. Головними героями буде пара – молодий хлопець та дівчина. Їх зіграють місцеві актори, – повідомили у міській раді Тернополя.
До слова, Тарас Химич – режисер таких відомих робіт як фільм «Жива», «Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919—1939», «Хроніка Української Повстанської Армії 1942—1954», «Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918-1919». Окрім того, він оператор і режисер кліпів найвідоміших музичних гуртів країни. Нині чоловік працює над зйомками бойовика «Король Данило Галицький».
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/07/06/9d81c24455c77f1b31e2c656f8301068.jpg)