Провести службове розслідування щодо дій працівників Зборівського відділення поліції доручив начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол.
Мешканці краю у соцмережах оприлюднили інформацію про те, що двоє поліцейських займалися поборами на дорозі. Особи працівників поліції встановлені. У понеділок, 19 червня, за цим фактом розпочалося службове розслідування.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Читайте також
Його проводить інспекція по особовому складу управління кадрового забезпечення. Відповідно до результатів перевірки, вирішуватиметься питання про подальше перебування поліцейських на займаних посадах.
Олександр Богомол вдячний небайдужим мешканцям краю за принципову позицію і за поміч у виявлені та боротьбі з недобросовісними працівниками поліції.
Нагадаємо, в Соцальній мережі тернополяни написали на дороги знову вийшли «заробітчани» в погонах.