Реконструкцію алей почали навколо острівця «Чайка» у Тернополі

Опубліковано:
15 Червня, 2017 о 16:43

Реконструкцію алей почали навколо острівця «Чайка» у Тернополі. Роблять це під час капітального ремонту частини парку імені Тараса Шевченка, яка нині триває. Днями там почали зрізати старі тополі, яким уже понад пів сотні років. Їх на ділянці від дитячого майданчика до алеї у напрямку до пам’ятника Степану Бандері замінять на катальпи.

У міському управління ЖКГ зазначили, капітальний ремонт території вирішили провести після численних звернень тернополян. Адже у парку проводять багато масових заходів і він є відкритим громадським простором.

За матеріалом управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Петро Мороз
15:18, 21 Квітня, 2026

Тернопільський художник Петро Мороз: «Всі ті картини, які в мене є, – оце і є всі радості мої!»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: