Щоденно по вулицях нашого міста курсує понад п’ять десятків тролейбусів. І мало хто дивується, коли бачить, що за кермом жінка. Наші журналісти познайомилися із представницею цієї професії. Вона працює водієм електротранспорту вже майже 40 років, – пише ІНТБ.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера