Патрульні затримали нетверезого неповнолітнього водія

Опубліковано:
30 Травня, 2017 о 12:00

Автомобіль ВАЗ 2106, який порушував ПДР, патрульні поліцейські помітили на вулиці Богдана Хмельницького, близько опівночі, 29 травня.

За кермом перебував неповнолітній, 17-річний тернополянин. У хлопця інспектори помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Керманич погодився пройти освідування на місці. Результат виявився позитивним.

У 17-річного тернополянина не було при собі водійських прав на керування ТЗ, тому на нього склали протокол за ч.2 ст. 126 КУпАП, а за те, що перебував за кермом напідпитку протокол за ст.130 КУпАП. Також постанову за ч.2 ст.122 КУпАП за порушення ПДР.

Поліцейські провели виховну бесіду з неповнолітнім та пояснили, що в подальшому його батьки можуть понести відповідальність за невиконання обов’язків щодо виховання.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Михайло Тимошик
14:47, 21 Серпня, 2026

Михайло Тимошик: «Історія Тернопільщини не повинна зникати разом із предметами та людьми, які її пам’ятають»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: