Прокуратурою Тернопільської області виявлено порушення вимог антикорупційного законодавства одним із керівників комунального закладу охорони здоров‘я.
Досудовим розслідуванням встановлено, що головний лікар комунального закладу охорони здоров‘я проігнорував вимоги норм Закону України «Про запобігання корупції» та не подав декларацію за 2016 рік. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 366-1 КК України.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Довідково: Санкція статті інкримінованого злочину передбачає позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.