У Тернополі презентували збірку четвертих Бандерівських читань (Фото)

Опубліковано:
24 Травня, 2017
20 травня у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля» відбулася презентація збірки матеріалів IV Бандерівських читань «Як завершити Українську національну революцію».

Читання започатковані на початку 2014 році, участь у них беруть політологи, політики, історики, філософи.

У виданні, яке презентували тернополянам,  зібрані доповіді відомих публіцистів, науковців та політиків, а також студентські та аспірантські есе, в яких проаналізовано сучасні виклики та загрози, що стоять перед Україною, запропоновано шляхи протистояння російській агресії та збереження національної ідентичності.

Розповіли присутнім і про Всеукраїнський конкурс студентських та аспірантських есе «Перспективи Української національної революції у ХХІ ст.», який започаткували цього року. У рамках конкурсу, найкращі автори отримали значні грошові премії завдяки меценату, «свободівцю» Олександру Мирному.

– Один із лауреатів не зміг приїхати на вручення, оскільки є діючим вояком на сьогоднішній день, служить в «Айдарі». Однак Богдан Галайко, бажаючи за кілька місяців вручити цей преміальний фонд, у Львові перед величезною кількістю побратимів вручив винагороду переможцю, – розповіла Тетяна Бойко, кандидат філософських наук (м. Київ).

– Насправді, мета цього зібрання не тільки розказати про книжку, а зібрати всіх, кого називають «хунтою», «шатунами», «агентами Москви» для інтелектуальної провокації, щоб поміркувати, як успішно завершити нашу національну революцію і це – ключова річ.  Ви всі добре розумієте, що наша революція вона є незакінчена, ми маємо після Революції Гідності ситуацію, яку ми називаємо контрреволюцією негідників, ми розуміємо, що процеси революційні будуть тривати, хоча б з такої простої причини, що жодна вимога Революції Гідності не виконана, – наголосив один із керівників ВО «Свобода» Юрій Сиротюк, директор недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень», автор терміну «Революція Гідності».

В рамках презентації книги, гості відповіли і на питання аудиторії. Зокрема, щодо позитивних прикладів революцій націй інших країн, причин відсутності змін у нашій країни після Майдану.

– Ця інформація, ці дослідження і пошуки, що об’єднані у збірнику Бандерівських читань – повинні бути поширені, адже люди шукають відповіді на питання, що робити зараз, коли триває російсько-українська війна і потрібно об’єднати національні сили в єдиний кулак. Такі зустрічі і така робота дають віру у те, що спільними кроками цих людей, які відчувають і крізь себе пропускають поняття українського націоналізму – буде об’єднувати і дозволить швидкими темпами робити правильні дії для перемоги української революції в Україні, – переконаний присутній на заході голова фракції ВО «Свобода» в обраді Олег Сиротюк.

null

Фото з мережі Інтернет

 

null

Фото з мережі Інтернет

 

null

Фото з мережі Інтернет

 

null

Фото з мережі Інтернет

 

null

Фото з мережі Інтернет

 

  Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

  Джерело: Новини Тернопільщини
  Коментарі

  Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

  Статті

  Інтерв'ю
  Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади
  13:58, 21 Квітня, 2024

  Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади

  Блоги

  ТОП новини тернопільщини: