«Давно пора було прикрити ці клоаки», – тернополяни про заборону соціальних мереж

Опубліковано:
21 Травня, 2017 о 19:32

Блокування російських соціальних мереж “Одноклассники” і “ВКонтакте”, а також “Яндексу” в Україні почне працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року. Одні тернополяни підтримують заборону, як один з кроків боротьби з пропагандою країни-агресора, а інші не погоджуються з таким рішенням президента, бо це шлях, яким пішли Китай та Північна Корея. 

 



Я вважаю, що це вірний крок у боротьбі з російською пропагандистською машиною, та й у більшості людей зараз не один акаунт у соціальних мережах. Тому просто зміниться платформа. А от наскільки реально буде повністю закрити доступ до цих сервісів — це вже інше питання. Зараз користуюся іншими соціальними мережами. Щодо “контактів”, то важко буде хіба що через відсутність “халявної” музики. Проте потрібно звикати, будь-яку роботу треба цінувати, а тому платити, — студентка Олена Кривак.

Для особисто мого бізнесу це не дуже добре, у цій мережі розвинена інфраструктура, реклама, багато людей, що дозволяє легко знаходити нових покупців. Але користуючись “контактом” ми платимо за рекламу російській компанії, відповідно і російському бюджету. Також російські спецслужби мають повний доступ до сторінок бійців АТО та їх рідних. Їхніх номерів телефонів та адреси, це може використовуватись для залякування українців в майбутньому. Я рішення президента підтримую. І водночас раджу переходити на українські соціальні мережі хоч вони й гірші, а не на Фейсбук. Тоді буде економічний розвиток країни та поповнення бюджету, — власник магазину комп’ютерної техніки Flash Андрій Бабій.

У мене двозначне ставлення. Мінус в тому, що Вконтакті міститься дуже багато інформації: фото, відео, музика, документи. Щоб зараз їх віднайти і якось собі зберегти, потрібно багато часу. Реакція людей зрозуміла, бо хтось бізнес веде, це великі гроші. Різні тренінги, конференції, групи, пабліки тощо. А перехід у той же Фейсбук це все по-новому. Потрібен час щоб адаптуватися, звикнути. Того багато бунтують. А плюси в тому, що це вже давно потрібно було зробити, бо інакше ми підтримуємо агресора. Варто перейти на всесвітню мережу Фейсбук. Більше спілкування вживу, — студентка Юлія Сиротюк.

Заборона соцмереж – це шлях, яким пішли Китай та Північна Корея. Тому, вважаю, перекривати доступ до Вконтакті – недоречно. У мережі є безліч позитивних і чудових спільнот, які налічують тисячі українців. Чого тільки варта наша тернопільська “Від Тарнополя до Тернополя”. Це місце, де люди кожен день обмінюються думками, новинами, подіями. Під час Революції вся важлива інформація з’являлась саме у ВК. Згадайте пост Олесі Жуковської. Є спільнота “Файні меми про українську лiтературу”, де з’являються чудові українські жарти. Проте наші люди настільки винахідливі, що думаю ця заборона буде не така вже й страшна, як її малюють, — редактор новин інтернет-газети “Доба” Сергій Балуцький.

Мені без особливої різниці закриття таких мереж. На мою роботу таке рішення президента не повинно вплинути. Тим більше, є ще інші мережі, якими можна користуватись (facebook, instagram…) В мене якоїсь особливої інформації тут немає. Все так, як у всіх — фото, музика. А спілкуватися з друзями можна і через інші мережі, — відеооператор Ігор Мельник.

У користувачів ВКонтакті та Однокласників — істерика… А я однозначно підтримую повну заборону того пропутінського розсадника великошовінізму — давно пора було прикрити ці клоаки… Очевидно, що тепер Фейсбук наповниться перебіжчиками з тих мереж і буде й тут катавасія, — фотограф, кореспондент Микола Василечко.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Інтерв'ю
Ольга Шахін: «Коли любов перетворюється на Дію»
13:07, 11 Січня, 2025

Ольга Шахін: «Коли любов перетворюється на Дію»

ТОП новини тернопільщини: