Днями користувачі спільноти «Від Тарнополя до Тернополя» опублікували фото громадського туалету, що в центрі міста. Дописувачі обурюються жахливими умовами вбиральні, за відвідини якої ще й треба платити, – пише Без Табу.
«Там бабуля одна працювала на вході. Казала, що по ночах бігають пацюки. Абзац», – пише Неоніла Герасименко.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Інший користувач, Богдан зазначив, що страшно заходити в цей туалет, бо ще щось на голову може впасти.
Дописувачі радять один одному заходити в безкоштовні туалети закладів харчування поруч, оскільки там чистіше та й грошей за це не вимагають. Проте чи не всі погоджуються, що громадський туалет в місті, особливо в центрі, повинен бути. І наголошують, що вбиральня має бути безкоштовною та з належними санітарними умовами. Залишається сподіватись, що після зведення багатоповерхівки біля цього туалету, в місті візьмуться хоча б частково відремонтувати вбиральню поруч.