9000 нагрудних символічних знаків «Квіти пам’яті», присвячених Дню Пам’яті і примирення, днями відправляють волонтерам у м. Слов’янськ з метою передачі воїнам АТО. Квіти виготовили вчителі, школярі, учні професійно-технічних навчальних закладів області, вихованці дошкільних та позашкільних навчальних закладів, викладачі, працівникі управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти. Так завершився ІІІ етап обласного проекту «Квіти пам’яті», присвяченого Дню Пам’яті і примирення.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/28/f7e6dbe1675b38ebffc741e184cad33a.jpg)
Перегляньте також:
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
- Поліція охорони Тернопільщини запрошує на роботу операторів пульта
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/28/81c6a91af698e4dcb9428b808aeae009.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/28/3a273195d34332ce7cf097ad92d274a0.jpg)