Сьогодні відбувається сесія Тенопільської міської ради. Перед входом до міської ради свободівці та представники інших громадських організацій приготували три смітники для депутатів Сороколіта, Турського і Навроцького, яких виключили з Свободи. Позиція свободи зрозуміла – вони проти того, щоб зрадники їхньої партії володіли депутатським мандатом, тому ще два тижні тому закликали бувших партійців скласти депутатаський мандат. Депутат Сороколіт відповів на це категоричним “ні” у своєму Фейсбуці. Зважаючи на цей факт свободівція “запрошують” бувших однопартійців пройти “сміттєву люстрацію”
![18136254_10207782627198444_1659838692_n](http://ternopil.te.ua/wp-content/uploads/2017/04/18136254_10207782627198444_1659838692_n.jpg)
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Група підтримки Сороколіта