Майбутній композитор Ігор Поклад народився під час Другої Світової війни в 1941 році дуже далеко від Тернополя у Киргизії. Нашу країну затягнуло у вир війни на цілих чотири довгих роки, але щойно закінчилась війна, родина військового Дмитра Поклада повернулась у Тернопіль. Вчитися маленького Ігоря матуся відвела у перший клас школи номер чотири, а згодом у музичну школу вчитися грати на фортепіано, так як хлопчик постійно складав сам собі мелодії. Уявляєте, ще школяром Ігор написав свої перші пісні. Школу закінчив у 1957 році. А далі було навчання у Київському музичному училищі ім. Глієра. Усього протягом свого життя цей талановитий чоловік пише пісні та музику. На сьогодні це вже понад 500 музичних творів! Серед них і музика до мультсеріалу “Козаки” “Київнаукфільму” та його наступника “Укранімафільму”.
Ігор Поклад захопився козаками, коли познайомився з одним з авторів серіалу Володимиром Дахно. Він написав музику до шести серій про невгамовних козаків Око, Грая та Тура. Також звучить його музика у мультиплікаційних фільмах «Енеїда», «Парасолька у цирку», «Сонцешонок, Андрійко і темрява».
Перегляньте також:
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
- Поліція охорони Тернопільщини запрошує на роботу операторів пульта
Нещодавно під музику Ігоря Поклада заспівали герої у його рідній четвертій школі. Відбулась прем’єра музичної казки «Червона ружа на вербі» або «Зелена гора» у 71 день народження школи. У Київ до одного з перших випускників школи поїде відео запис казки.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/c9af7bfc859b461bdc726414241b54c4.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/2cd94f00e3908a8309e1fe166f9691d8.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/ce70497fb4ac01759c557cd660ee68b6.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/3d084c7757ed591c60ccee98cf7ae61c.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/b522d4e0c1c71b648994c47c9cd05a73.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/312359580c1958ae0cb55abf1c7f1368.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/8e851d702eebbc954439ad7a44c8f9b9.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/317f0b6e0607eb9bbce7e776956f9005.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/6a74d6bf2adc01baae62bcfbcd9813d6.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/0e49ecb9ac49272afeda23e4941fd9fd.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/4f6aa3c4ced3a7ad90029877d254283a.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/656261e17f7c4106be941636c58bcfdc.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/ffebd7a531d737e035e34a4d711cce67.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/225759096e82f784cf472815394dc2fe.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/ff7cfd29da56ba4572a99feba273c838.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/b0f2a97555c8316f0896ea131deac9d6.jpg)