Хто очолює виконавчу службу Тернопільської області?

Опубліковано:
20 Березня, 2017 о 23:11

Продовжуємо знайомити наших читачів з діяльністю одного з найбільш одіозних працівників органів юстиції області Андрієм Хічієм, – пише Часопис.

В першій частині розповіді про нашого «героя» ми вже інформували про його «складний та мозолистий шлях» від простого судового виконавця до керівника виконавчої служби області і про те, які «перепони  здолав» він на цій «тернистій дорозі», починаючи від «спокусників», що «нахабно і цинічно пхали» йому хабарі в кишеню за зняття арешту на що-небудь чи виконання будь-яких інших дій,  безпосередньо пов’язаних з службовою  діяльністю,  і закінчуючи злими дядьками-правоохоронцями та іншими «редісками», які в більшості своїй «не розуміли ну майже альтруїстичних поривів душі щирого і чесного»   службовця такого органу юстиції, як Державна виконавча служба. Це вони хотіли його «витурити» з роботи та відібрати все «нажите непосильною працею» (особливо службову квартиру на вулиці Карпенка, яку вдалося «легенько» приватизувати). Головний радикал країни тут би сказав чітко і влучно про них: «Скотиняки».  Читайте також

Хто очолює виконавчу службу області?

До слова,  в  кар’єрі пана Хічія  все ж таки трапився «неприємний факт»  звільнення з роботи в травні 2016 року. Після цього Андрій Миронович раптом усвідомив, що для суспільства він марний, бо робити нічого не вміє, а головне не хоче. І чогось люди більше не йдуть до нього і не несуть, і навіть не пропонують. Тому після думки в голові, що скоро йому буде «повний капець», Андрій Миронович «знайшов» в собі силу волі, а крім того ще й  потрібну суму та потрібну людину-посередника в особі відомого тернопільського підприємця Ігора В., якого в буремні 90-і пов’язували з бандитським угрупуванням «Юмакс» та вирішив податися на конкурс до Києва на заміщення вакантної посади заступника начальника головного територіального управління юстиції – начальника Управління виконавчої служби. Конкурс цей Хічій звичайно ж виграв, ну ще б не виграти, коли «переживає» за тебе перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова (персона теж вельми цікава для журналістських досліджень).

Наразі ж Андрій Миронович вирішив освоїти ще й професію приватного виконавця, яка в цьому році вводиться в дію за новим законодавством, а тому поїхав з початку березня вчитися на курси до столиці. Проте, за нашою інформацією, перший тиждень навчання пан Хічій прогуляв, бо, вочевидь, треба дома вирішити всі «нагальні питання», об’їхати всі структурні підрозділи виконавчої служби (не з пустими ж руками їхати до столиці). Хоча, маючи такий «дах» в міністерстві, впевнений, що «корочку» приватного виконавця Андрію Мироновичу можуть  видати без навчання і екзаменів.

Сергій Сергієнко

P.S. Далі буде…

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: