2 тисячі американських доларів за сприяння у вирішенні земельного питання. Така сума неправомірної вигоди, що її отримав депутат Бережанської міської ради.

Допомогти у справі передачі у власність земельної ділянки обранця попросила місцева жителька.  Депутат пообіцяв посприяти позитивному рішенню сесії міської ради, проте не безкоштовно. За домовленою сумою чиновник сам прийшов до помешкання жінки.

Читайте також

На хабарі впіймали працівника поліції

Після взяття хабаря його затримали правоохоронці. Проти депутата відкрито кримінальне провадження розпочато за частиною 3 статті 369-2 Кримінального кодексу України.

За матеріалами ГУ Національної поліції України в Тернопільській області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
штурман
06:12, 14 Травня, 2026

«Моє завдання – доставити бійцям на позицію все необхідне для оборони», – штурман бойової машини Ігор Гайдан

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: