Тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина здобула бронзу на чемпіонаті Європи з біатлону

Опубліковано:
27 Січня, 2017 о 17:43

Під чемпіонату Європи з біатлону у польському місті Душники-Здруй в індивідуальних перегонах  серед жінок третє місце посіла тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина. До трійки призерів вона увійшла з результатом +1:05, 0 секунди. Переможницею гонки стала Ірина Старих з Росії, яка подолала дистанцію за 44 хвилини 24,7 секунди. Друге місце – у росіянки Світлани Слєпцової, її результат – 1 хвилина 03,8 секунди.

27 січня  біатлоністи борються за нагороди у спринті серед чоловіків та жінок, чемпіонат Європи триватиме до 29 січня.

Нагадаємо, Анастасія Меркушина є майстром спорту України міжнародного класу з біатлону, представляє ФСТ «Динамо-Україна», тренується під керівництвом своїх батьків – Олега та Ірини Меркушиних. Нещодавно вона стала лауреатом у номінації «Найкраща спортсменка року» щорічної церемонії «Герої спортивного року Тернопілля – 2016».

Джерело: Новини Тернопільщини