65-річна тернополянка сама продиктувала захисні дані і реквізити картки невідомому. Чоловік зателефонував і представився працівником служби безпеки банку.

Читайте також

Банки попереджають про новий вид шахрайства, пов’язаний з платіжними картками (Відео)

Розповів традиційну у таких випадках історію про те, що з картки хотіли зняти гроші, тому усі дані потрібно змінити. Жінка повірила аферисту. Не заставило її заміслитись над правдивістю повідомлення навіть те, що дзвінок пролунав трохи за північ. В результаті шахрай зміг без проблем зняти з картки пенсіонерки майже 20 тисяч гривень. Правоохоронці розшукують афериста.

За матеріалами ГУ Національної поліції України в Тернопільській області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
штурман
06:12, 14 Травня, 2026

«Моє завдання – доставити бійцям на позицію все необхідне для оборони», – штурман бойової машини Ігор Гайдан

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: