Тернополяни пропонують збільшити кількість тролейбусів на маршруті №8. Відповідну петицію вони зареєстрували на сайті Тернопільської міської ради: «Пропоную збільшити кількість тролейбусів на маршруті №8 для покращення ситуації з перевезеням пасажирів екологічним та дешевим транспортом з мікрорайону «Аляска», – пише автор петиції Пюрецький Олександр Олександрович.
За 9 днів цю пропозицію підтримати 45 тернополян. Для того, щоб петицію розглянули у міській раді – вона має зібрати 300 підписів за 30 днів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера