Сергій Притула: “За фахом не працював жодного дня”

Опубліковано:
24 Жовтня, 2016

Кілька днів тому моя Альма-матер святкувала свій ювілей. ТФЕФ-ТФЕІ-ТАНГ-ТДЕУ-ТНЕУ – у цих абревіатурах заархівовано 50-т років невпинної роботи професорсько-викладацького складу над кращими кадрами для держави:)!

На жаль, гастрольний графік і підготовка телеверсії “Вар*яти-шоу” не дозволили приєднатись до гучного святкування ювілею 20-го числа.

Був у Тернополі сьогодні. Заїхав до рідних стін, у яких провів 5-ть найвеселіших у житті студентських років, де закінчив магістратуру, де 3 роки пропрацював “масовиком-затійником” (працював директором центру молодіжних ініціатив), де закохувався і розчаровувався, де згорав від сорому і був прикладом для наслідування, де очолив студентський страйк за місяць до диплому, де власноруч написав заяву на звільнення, коли команди зверху йшли врозріз із совістю!

Я завжди пишався тим, що був студентом ТАНГУ. І не тому, що його закінчив Ющенко:))). У нас у виші була розкішна атмосфера: студент ніколи не почував себе амебою біля викладача, а викладачам було пофіг, чи в тебе пірсінг в носі чи в тебе “матня” на штанах звисає – аби знання були!

Ну і, звісно ж, Олександр Андрійович Устенко. Мій ректор. Мій почесний президент Академії. “Дєдушка”:)))!!! Чоловік, який знав поіменно всіх працівників вишу від проректора до прибиральниці!

Я щиро вітаю усіх працівників та студентів ТНЕУ на чолі з ректром Андрієм Ігоровичем Крисоватим з 50-літтям Альма-матер! Бажаю зберегти усі найкращі традиції та натхнення до нових звершень! І особисті вітання усім студентам, викладачам та професорам, з якими був знайомий особисто в період з 1997-го по 2005-ий рік!

Будьмо!

P.S. За фахом не працював ні дня:))))))))!!!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: