1000 гривень зимової підтримки можна використати на оплату газових послуг у багатоквартирних будинках
- Опубліковано: Ніка Холодовська
- —
- 24 Грудня, 2025 о 17:16
У рамках програми «Зимова підтримка-2025» українці можуть спрямувати одноразову виплату в розмірі 1000 гривень на оплату послуг, пов’язаних із газопостачанням у багатоквартирних будинках. Зокрема, кошти дозволено використати для оплати розподілу природного газу та технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Як зазначають у ПрАТ «Тернопільміськгаз», така допомога покликана покривати не лише загальні витрати, а й підвищувати безпеку та забезпечувати стабільну роботу газових систем у житлових будинках.
Отримати виплату можна через застосунок «Дія» — гроші зараховуються на картку «Національний кешбек». Тим, хто не користується смартфонами, зокрема літнім людям, доступне оформлення допомоги у відділеннях Укрпошти.
Програма поширюється на всіх громадян України, які під час подання заявки перебувають у країні, та має на меті частково зменшити фінансове навантаження домогосподарств у період опалювального сезону.
23:12, 22 Грудня, 2025
20:14, 20 Грудня, 2025