Нещодавно в рамках проєкту «Пандемія – як шанс для удосконалення роботи дрібних фермерів заходу України» розпочалися зйомки навчального онлайн-курсу «Дрібні фермерські господарства – як перейти в онлайн?». Курс розрахований для дрібних фермерів та малих виробників, завдяки якому вони зможуть ознайомитися з порадами експертів щодо налагодження ефективної роботи в мережі Інтернет.
В онлайн-курс «Дрібні фермерські господарства – як перейти в онлайн?» увійдуть матеріали від тренерів, які працювали з учасниками проєкту на тренінгу для малих виробників, який проходив днями у місті Тернополі.
Перегляньте також:
- Підприємці з Тернопільщини підозрюються у переправі чоловіків закордон
- Друге місце в Україні: ТНПУ лідирує за працевлаштуванням
Олег Демчук, керівник ГО «Агенція сталого розвитку «Астар», м. Хмельницький, розповідає про фінансові ресурси для представників мікро та малого бізнесу.
Фермери зможуть ознайомитися з питаннями пов’язаними з роботою в соціальних мережах, створенні якісного контенту, зокрема, фуд-фотографії, можливостях кооперації та інших тем, які в майбутньому можуть покращити їхню роботу.
«Пандемія змусила багатьох нас перенести свою роботу в онлайн-формат, але для фермерів та малих виробників це стало справжнім випробуванням. Наш проєкт покликаний допомогти їм налагодити роботу в мережі Інтернет. Учасники проєкту вже пройшли комплексне навчання, зареєстрували свої кабінети на платформі «Відкритий ринок» та отримали допомогу в налаштуванні таргетованої реклами. Ми розуміємо, що стаціонарне навчання пройшла невелика кількість виробників, тому вирішили відзняти додатково онлайн-курс, в якому буде зібрана вся необхідна інформація для запуску онлайн-продажів», – прокоментував Максим Черкашин, керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».
Онлайн-курс стане фіналом проєкту та дозволить малими виробникам та фермерами, які не змогли пройти стаціонарне навчання, ознайомитися з матеріалами та пройти курс самостійно. Відео-матеріали будуть у вільному доступі в мережі Інтернет, тому їх переглянути зможуть всі бажаючі.
Проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».