ЗУНУ запрошує на навчання зі спеціальності «Екологія»

Опубліковано:
25 Червня, 2024 о 14:20
ЗУНУ запрошує на навчання зі спеціальності «Екологія»
ЗУНУ запрошує на навчання. Фото ЗУНУ

Колектив Західноукраїнського національного університету запрошує на навчання зі спеціальності 101 «Екологія» за бакалаврською програмою «Екологічна безпека та охорона навколишнього середовища» та магістерською програмою «Екологія та біоекономіка» на  умовах стаціонарної або заочної освіти.

Освітньо-професійні програми підготовки зорієнтовані на надання сучасних знань та навичок екологічного управління, раціонального природокористування, організації відповідних процесів на рівні громади або регіонів.Здобувачі вищої освіти мають можливість працювати в сучасних навчальних лабораторіях, а фаховий супровід досвідчених практиків гарантує формування навиків, необхідних для природоорієнтованих рішень у сферах екологічного управління, агротехнологій, переробної та харчової промисловості, виробництва євро-сертифікованої продукції та біоенергетики.

Співпраця з університетами країн ЄС, США та Ізраїлю дозволяє максимально опанувати передовий світовий досвід, брати участь у програмах міжнародного обміну та стажуваннях.

Випускники програм зможуть професійно вибудувати місцеву екологічну політику, сформувати відповідну локальну нормативну основу та забезпечити створення системи впровадження вимог національного природоохоронного законодавства, організувати належний екологічний контроль за діяльністю профільних установ, підприємств. Разом з тим, отриманий досвід від партнерів з країн Європейського Союзу дозволить сформувати повноцінні проектні заявки громади природоохоронного характеру для їх подальшого фінансування.

З огляду на особливості навчально-виробничого процесу можливе навчання на денній формі за індивідуальним планом.

Учасники бойових дій мають можливість вступу без проведення НМТ та ЄВІ.

Контакти для зв’язку: 0677985557, 0980399000, 0976654938.

Електронна адреса: kaf_aea@wunu.edu.ua

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #ЗУНУ, #навчання
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ
14:20, 22 Липня, 2024

Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ

Блоги

ТОП новини тернопільщини: