Землі померлих тернополян віддають громаді
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 3 Травня, 2015 о 23:20
25.06.2026
08:08:31
За втручання прокуратури Підгаєцького району місцеві територіальні громади отримають у власність 3 земельні ділянки загальною площею майже 7 га та вартістю 100 тисяч гривень.
Встановлено, що власники земельних ділянок померли, а спадкоємців на зазначене майно за заповітом і за законом немає.
У зв’язку з цим, прокуратура району пред’явила до суду в інтересах органів місцевого самоврядування 3 позовні заяви про визнання спадщини від умерлою.
Підгаєцький районний суд зазначені позови задоволив та ухвалив рішення передати земельні ділянки площею майже 7 га і вартістю 100 тис. грн. відповідним органам місцевого самоврядування для прийняття рішення про включення їх до комунальних земель з подальшим використанням в інтересах територіальних громад.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026