Правий Сектор та Самооборона Майдану заявляють, що пікет Тернопільської обласної прокуратури 23 грудня був організований саме ними з метою донесення вимог щодо розслідування резонансних справ прокуратурою області. Організації озвучили основні вимоги до прокурора.
Присутність на акції ряду так званих «громадських активістів», які не належать до наших організацій, розцінюємо як сплановану провокацію, направлену на дискредитацію самої суті пікету.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Комендант “Самооборони Майдану” Тернополя Іван Ковалик
Лідер “Правого Сектора” Тернопільщини Василь Лабайчук