Завдяки прокуратурі дітям відшкодовано 2,7 млн грн

Опубліковано:
14 Січня, 2016

Вжитим органами прокуратури області заходам цивільно-правового характеру у сфері охорони дитинства упродовж минулого року поновлено права майже 750 дітей.

 Так, протягом минулого року прокурори звернулися до суду з 55 позовними заявами на захист майнових та житлових прав дітей на загальну суму понад 2,7 млн. грн. З них в інтересах соціально незахищених категорій: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів та дітей з малозабезпечених сімей пред’явлено 45 позовів на суму понад 2,4 млн. грн.   

 

Також прокурори забезпечили участь у судовому розгляді 176 справ щодо захисту прав і свобод неповнолітніх. У результаті, завдяки активній позиції прокуратури поновлено права майже 750 дітей.

 

Окрім того, органи прокуратури області упродовж минулого року пред’явили до суду 7 позовів на захист інтересів держави у сфері охорони дитинства на суму 350 тис. грн. Для прикладу, за одним із цих позовів постановлено рішення суду, на виконання якого проведено державну реєстрацію прав на будівлі лабораторії навчального закладу вартістю 270 тис. грн. за центральним органом виконавчої влади.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: