Так, оновлена 3D карта вже містить панорамні знімки вулиць та визначних пам’яток Чорткова, Кременця і Бережан. Нагадаємо, що весною та влітку дорогами нашого краю для цього мандрував спеціально обладнаний автомобіль Google street view. Він знімав пейзажі Тернопільщини, аби згодом вони стали доступні мільйонам користувачів Інтернету.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Тож тепер навіть в Аргентині чи на Кубі інтернет-юзери зможуть здійснити віртуальну прогулянку цікавими містами та містечками України за допомогою 360° панорамних знімків. Для цього при виборі міста на карті достатньо буде вибрати «Перегляд вулиць».