Дорогі друзі! Дорогі мої земляки, чернігівці і чортківці! Настав вже 2015 рік! Вітаю вас всіх з цією чудовою подією! Разом з тим дуже хочу, щоб цей рік УКРАЇНІ приніс МИР, а в кожну родину – добробут, радість, щирих друзів! Хай збуваються всі ваші бажання і мрії!!!А від мене вам усім в подарунок – Святкова Новорічна ПІСНЯ!
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ